Про компанію Avtomania

  • Дата заснування: 2012 рік.
  • Ціль: створити дійсно якісний національний продукт, конкурентоспроможну альтернативу перетяжки салонів автомобілів, але за вартістю більш доступну для кожного споживача.
  • Результати: буквально за два роки наша компанія стала виробляти модельні чохли на більш ніж 400 різних моделей автомобілів, і ця кількість зростає з кожним днем. Сьогодні є готові лекала для понад 1000 популярних моделей авто.

Етапи виробництва чохлів

Замір

Проміряти кожну модель та комплектацію автомобіля в точності до міліметру, копіюємо геометрію вигинів бічних підтримок та технічних отворів

Створення лекал

Технологи створюють лекала, які дозволяють створити високоточний розкрій матеріалу для подальшого пошиття

Проводиться розкрій матеріалу

На цьому етапі матеріал проходить контроль якості на наявність подряпин або інших дефектів транспортування. Розкрій проводиться професійними майстрами-розкрійниками, які мають досвід роботи більше 10 років

Фаза пошиття

Вся наша продукція зшивається на професійному промисловому обладнанні TYPICAL майстрами з багаторічним досвідом роботи в даній галузі

Контроль якості

Перед пакуванням кожен комплект авточохлів «Avtomania» проходить контроль якості пошиття та відповідності комплектації моделі автомобіля. Перевірку проходить кожен рядок та кожен шов на наявність дефектів або браку. Комплект, що не пройшов перевірку, повертається на стадію пошиття

Завдяки цьому нам вдається створювати дійсно якісний продукт!

Гарантія

Згідно із законодавством України, вся наша продукція має гарантію 1 рік, але це не обмежує термін експлуатації авточохлів. При дбайливому використанні і правильному догляді термін служби не обмежений. За відгуками наших клієнтів – чохли служать по 2-3 роки активного використання і навіть довше.

Поради щодо вибору чохлів від Автоманія

При виборі чохлів найважливіше з чого варто почати, це дізнатися рік випуску, модель кузова, комплектацію та ринок, для потреб якого автомобіль був створений (США, Європа / Азія, OAЕ). Всі ці фактори впливають на модифікацію салону та його геометрію. Професійний менеджер сам у вас це запитає.

Уточнити у менеджера, які матеріали використовуються у виробництві, їх переваги та недоліки і “приміряти” на свій стиль експлуатації автомобіля. Наприклад: Еко шкіра невибаглива в догляді, а алькантару потрібно раз на місяць пилососити.

Вибрати колір і дизайнерську лінійку, як правило найскладніше завдання. Тому надаються фото чохлів в автомобілі, а якщо і цього недостатньо, то менеджер може надати зразки чохлів для примірки на ваш автомобіль.

Якщо ваші рідні сидіння бежового кольору, не варто замовляти мазкий, бежевий салон. Як мінімум торпеда і дверні карти будуть з темними елементами. Тому можна скомбінувати чорні / сірі / коричневі чохли з бежевими вставками по центру.

Потрібна допомога консультанта в виборі Авточохлів?

Меню